Byli jste u nás spokojeni? Doporučte nás svým přátelům.Navštivte také naši facebook stránku

NÁŠ TÝM AIRBORNE RANGER.CZ
Dovolte nám představit náš prodejní a poradenský tým. Úvodem bychom rádi zdůraznili, že naše činnost je velice různorodá a nesnažíme se jen bezhlavě prodávat věci, kterým bychom sami nerozuměli.
Tým naší společnosti je složen z nejrůznějších odborníků v oboru s širokým polem zkušeností v poli taktického vybavení a nejsme jen obchodníci co se snaží vydělat za každou cenu.

Vzdělání a kvalifikace
Většina z nás má vysokoškolské vzděláni ve vojenských elitních oborech a kriminalistice. Členové našeho týmu mají za sebou praxi v ozbrojených silách a složkách různých elitních útvarů , mnoho profesních kurzů: například RANGER school v US ARMY, kurz ochrany osob pod vedením příslušníků SAS v Herefordu ve Velké Británii, kurz zimního přežití a boje v horských podmínkách ve slovinských Alpách.

Profesní zkušenosti
Dále máme osobní zkušenosti z nasazení v zahraničních misích (Kosovo, Afghánistán, Irák atd.), zkušenosti z působení v ochraně diplomatů EU v rizikových oblastech a válečných zónách, ale i ochrana VIP při návštěvách České republiky.
Náš tým zajišťoval výstroj pro soukromé subjekty operující v ochraně diplomatů na území v Afghánistánu, Iráku a dalších zemí. Mezi naše zákazníky taktického vybavení patří i příslušníci elitních útvarů AČR a PČR. Z těchto důvodů si dovolujeme tvrdit, že jsme dostatečně kompetentní poradit při výběru nejen vhodného taktické vybavení, balistické ochrany, ale i vybavení pro outdoorové aktivity, kempink a jakýkoliv pobyt ve volné přírodě včetně extrémních klimatických podmínek (vysokohorské oblasti, pouště…).
Zároveň jsou v našem týmu i lide, kteří se „civilně“ ve svém volném čase věnují se dlouhodobému pobytu v přírodě, akčním sportům, airsoftu a paintballu a v neposlední řadě sebeobraně na amatérské, ale profesionální úrovni.

Nabízené služby
Jsme schopni zabezpečit team buildingové akce, školení, výcvik přípravné kurzy a mnoho dalšího. Níže jsou uvedeny naše hlavní zájmové činnosti, po domluvě jsme schopni zabezpečit i jiné požadované aktivity, kurzy a školení.

Obchod – taktické vybavení, vybavení do přírody pro volný čas, kempinkové vybavení, prodej a servis airsoftových zbraní a příslušenství.

Obranná střelba – použití střelných zbraní při každodenním použití včetně právních a psychologických aspektů krajní obrany. Tyto kurzy je možno přizpůsobit na míru dle požadavku klienta, kteří potřebují získat základní návyky a zkušenosti. Pracujeme i se začínajícími držiteli zbrojních průkazů, kteří potřebují získat základní návyky a jistotu při manipulaci se zbraní. Jsme schopni zabezpečit i kurzy pro pokročilé střelce, kteří chtějí rozvíjet své schopnosti.

Sebeobrana – zajišťujeme několikadenní intenzivní kurzy sebeobrany, dle potřeb zákazníka. Školení pro lidi pracující v sektoru bezpečnostních služeb, ale i pro barmany nočních podniků, řidiče taxi služby, ženy, novináři a dále jako součást přípravy při výjezdech jednotlivců i skupin do rizikových oblastí (zde nabízíme i poradenství ohledně možných rizik a doporučení) Nabízíme také pravidelný kurz Izraelského bojového umění Krav Maga v tělocvičně v Českých Budějovicích.

Airsoft – zajišťujeme výcvik a pořádání akcí v oblasti airsoftu, nabízíme kvalitní taktický výcvik airsoftovým skupinám v zalesněném prostředí, v zastavěných oblastech. Dále nabízíme výcvik v letním a zimním přežití a pořádání airsoftových jednodenních i vícedenních akcí.

Závěrem
Děkujeme, že jste si pro vybrali naší společnost, doufáme, že s našimi produkty a poskytovanými službami budete spokojeni. Pokud máte zájem o nabízené služby nebo jejich upřesnění, kontaktujte nás prosím!
Hledat
Košík
Zboží:  0
Množství:  0
Cena: 0,00 Kč


Razíme US identifikační známky


Naši partneři Medic Cup
REGI Memorial
Takwondo pro deti

Od 1.3.2017
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.